Bijeli dječji krevetić 2u1 LYDIA 70 x 140 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Borovo drvo
- Namještajna ploča
- MDF
Boja
- Bijela
- Prirodna
Dimenzije
- Širina: 76 cm
- Dubina: 145 cm
- Visina: 85 cm
- Dimenzije madraca: 70 x 140 cm
Specifikacije
- Ispunjava zahtjeve norme PN-EN 716-1 + AC: 2019-07
- 3 uklonjive pregrade
- Podesiva visina podnice u 3 položaja
- Bukove noge
- Funkcija sofe
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
Održavanje
- Namještaj treba obrisati mekom pamučnom krpom navlaženom vodom ili proizvodom namijenjenim za njegu namještaja.
Uređivanje dječje sobe u skandinavskom stilu fokusira se na jednostavnost, funkcionalnost i prirodne elemente. Koristite neutralne boje poput bijele ili sive na zidovima i glavnom namještaju, koje nadopunite nježnim pastelnim akcentima. Drveni elementi daju topao i ugodan osjećaj. Namještaj bi trebao imati čiste linije i biti praktičan, na primjer, kreveti s prostorom za pohranu. Iskoristite kutije za pohranu i police za organizaciju igračaka. Dodajte prostoru prirodne materijale poput pamuka i lana, te se usredotočite na maksimalno korištenje prirodne svjetlosti dopunjene jednostavnim svjetiljkama.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kreveti za djecu |
|---|---|
| EAN: | 901912244764 |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Dimenzije madraca: | 70 x 140 cm |
| Težina: | 9 kg |
| ? Dimenzije: | 76 x 145 x 85 cm |
| Lak: | Da |
| Dekor drveta: | Borovo drvo |
| Materijal: | Drvo, MDF |
| Prostor za pohranu: | Bez prostora za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Stavka je rasprodana… | |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.