Dječji krevet MELA 80 x 160 cm bijela/borovica
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija od masivnog borovog drva
- Obrađeno ekološkim i zdravlju neškodljivim lakom
Dimenzije
- Širina: 88 cm
- Duljina: 169 cm
- Visina uzglavlja: 66 cm
- Dužina ograde: 93 cm
- Visina postavljanja podnice: 25 cm
- Visina do donjeg ruba okvira: 21 cm
- Za dimenzije madraca: 80 x 160 cm
- Nosivost: 100 kg
Specifikacije
- Sigurnosno zaobljeni rubovi kreveta
- Ograda štiti od pada
- Zdravlju neškodljiv lak za lakše održavanje
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
- Jednostavna montaža
- Bočne stranice se mogu instalirati obostrano
- Kutija za pohranu nije uključena u paket
Praktično i ugodno rješenje za svaku dječju sobu
Dječji krevet bi trebao biti ne samo siguran, već i ugodan za oko i praktičan u svakodnevnom životu. Ovaj krevet u sebi objedinjuje sve – kvalitetan materijal, promišljenu izradu i razigran dizajn. Zahvaljujući svojoj univerzalnoj veličini, lako se prilagođava prostoru i omogućuje vam da stvorite djeci mjesto gdje će se osjećati kao kod kuće. Dovoljno je dodati omiljene jastuke i mekani prekrivač – i čarobni kutak za spavanje, igru i odmor je spreman.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kreveti za djecu |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Cijena: | Jeftino do 125 € |
| ? Boja: | Bijela, Bež |
| ? Dimenzije madraca: | 80 x 160 cm |
| Težina: | 21 kg, 20 kg, 10,25 kg, 20,55 kg, 17,5 kg, 16,75 kg, 17,25 kg, 13,25 kg |
| ? Širina: | 88 cm |
| ? Tip: | Jedan ležaj |
| Lak: | Da |
| Dekor drveta: | Borovo drvo |
| Duljina: | 169 cm |
| Materijal: | Drvo |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Pogodno za: | Djecu, Dječju sobu |
| Prednja visina: | 66 cm |
| Prostor za pohranu: | Bez prostora za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.