Krepposteljina HEART RETRO POLY siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krepposteljina
Praktičan materijal koji se ističe istim karakteristikama kao pamuk bez potrebe za glačanjem. Krep je idealan materijal za djecu i odrasle u svako doba godine. Zimi grije, a ljeti ugodno hladi, pogodan je i za alergičare. Jednostavno održavanje, upijanje, prozračnost i mekoća zadržani su čak i na tipično naboranoj površini. Valovita površina postiže se nježnom obradom pamuka, uz potpuno očuvanje njegovih svojstava.
Materijal
- 50% pamuk | 50% mikrovlakana - poliester
- Gramaža: 105 g/m2
Boja
- Siva
- Smeđa
Karakteristike
- Romantični motiv srca i elegantnih pruga
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x svakih 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljina ne zahtijeva glačanje
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopako i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite blago centrifugiranje
Sadržaj pakiranja
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Posteljina 200 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 200 x 220 cm | 2 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljina |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Cijena: | 11 - 22 € |
| ? Boja: | Siva, Smedja |
| ? Gramaža: | 105 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Pruge, Srce, Za Valentinovo |
| ? Stil posteljine: | Provincijalni, Retro, Vintage |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Materijal: | Poli-pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.