Krepona posteljina ALTERNA POLY siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krepona posteljina
Praktičan materijal koji se ističe istim karakteristikama kao pamuk bez potrebe za peglanjem. Krepon je idealan materijal za djecu i odrasle tokom cijele godine. Zimi grije, a ljeti ugodno hladi, pogodan je i za alergičare. Jednostavno održavanje, upijanje, prozračnost i mekoća očuvani su i na tipičnoj naboranoj površini. Valovita površina postiže se nježnom obradom pamuka, uz potpuno očuvanje njegovih svojstava.
Materijal
- 50% pamuk | 50% mikrovlakana - poliester
- Gramaža: 105 g/m2
Boja
- Siva
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema deklaraciji proizvođača)
- Posteljina ne zahtijeva peglanje
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek s unutarnje strane i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Posteljina 200 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 200 x 220 cm | 2 kom jastučnice 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljina |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Cijena: | 11 - 22 € |
| ? Boja: | Siva |
| ? Gramaža: | 105 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Pruge, Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Materijal: | Poli-pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.