Krep posteljina HERBAR POLY bež
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krep posteljina
Praktičan materijal koji se odlikuje istim karakteristikama kao pamuk bez potrebe za glačanjem. Krep je idealan materijal za djecu i odrasle u svako godišnje doba. Zimi grije, a ljeti ugodno hladi, pogodan je i za alergičare. Jednostavno održavanje, upijanje vlage, prozračnost i mekoća ostaju sačuvani i na tipično naboranoj površini. Valovita površina postiže se blagom obradom pamuka, uz potpuno očuvanje njegovih svojstava.
Materijal
- 50% pamuk | 50% mikrovlakana - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Boja
- Bež
- Zelena
- Žuta
- Crvena
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, najviše 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema uputama proizvođača)
- Posteljina ne zahtijeva glačanje
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek s unutarnje strane i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Posteljina 200 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 200 x 220 cm | 2 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljina |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Cijena: | 11 - 22 € |
| ? Boja: | Bež |
| ? Gramaža: | 105 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Priroda, Cvjetovi, Uskrsni |
| ? Stil posteljine: | Provincijalni, Retro |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Materijal: | Poli-pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.