Hotelska satenska posteljina damask LUX bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Stalnicom i najrasprostranjenijim materijalom posteljine zasigurno je pamuk. Kupci cijene njegove izvrsne karakteristike i pristupačnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i odlično odvodi svaku vlagu. Zbog toga je pogodan i za osobe koje se noću više znoje. Mogući nedostatak je gužvanje i potreba za peglanjem. Vremenom provjeren pamuk je prirodno vlakno dobiveno od pamuka koje je blago za kožu cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 200 g/m2
Boja
- Bijela
Karakteristike
- Minimalistički jednobojni motiv
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x svaka 2 tjedna
- Preporučena temperatura pranja: 60 °C (prema oznaci proizvođača)
- Posteljina se mora peglati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopačke i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu peglajte naopačke, kako biste spriječili oštećenje materijala i blijeđenje boja
Sadržaj pakiranja ovisno o odabiru varijante
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom presvlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Hotelska posteljina |
|---|---|
| Cijena: | Nad 20 € |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Gramaža: | 200 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep |
| Materijal: | 100% pamuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.