Jastučnica Atlas Gradl bijela pruga 2 cm češljani pamuk
Povezani proizvodi
Akcija
OMILJENI UZORAK
Rasprodaja
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
20,60 €
–22 %
Hotelska posteljina ATLAS GRADL STANDARD bijela - prugice od 2 cm grebenani pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
15,90 €
Akcija
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
from 14,40 € do –20 %
Hotelska posteljina od mikrovlakana JASMINE šampanjac - prugasta 2 cm
Na zalihama
(>10 kom)
from 13,10 €
OMILJENI UZORAK
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
from 13,20 € do –6 %
Hotelska posteljina od mikrovlakana JASMINE bijela - pruga 2 cm
Na zalihama
(>10 kom)
from 12,40 €
OMILJENI UZORAK
Rasprodaja
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
41,30 €
–55 %
Hotelska satenska posteljina damast bijela
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
18,40 €
Rasprodaja
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
Bijela jastučnica hotelski džep
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
from 4,90 €
Akcija
OMILJENI UZORAK
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
from 13,20 € do –16 %
Hotelska posteljina od mikrovlakana JASMINE mentol - pruga 2 cm
Na zalihama
(>10 kom)
from 11 €
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
Bijela jastučnica gumbi
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
from 4,90 €
Akcija
OMILJENI UZORAK
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
from 13,20 € do –20 %
Hotelska posteljina od mikrovlakana JASMINE bež - prugasti 2 cm
Na zalihama
(>10 kom)
from 11,50 €
OMILJENI UZORAK
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
from 13,20 € do –5 %
Hotelska posteljina od mikrovlakana JASMINE svijetlo siva - pruga 2 cm, hotelski džep
Na zalihama
(>10 kom)
from 12,80 €
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
8,20 €
–14 %
Jastučnica od satenskog damaška 70x90 bijela
Na zalihama
(>10 kom)
7 €
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
from 26,80 € do –38 %
Bijela pamučna posteljina Lux gumbi
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
from 16,50 €
-10 % kod: DANIPOSTELJINE
from 13,20 € do –14 %
Hotelska posteljina od mikrovlakana JASMINE svijetlo siva - pruga 2 cm
Na zalihama
(>10 kom)
from 11,30 €
Detaljan opis proizvoda
Opis proizvoda nije dostupan
Dodatni parametri
| Kategorija: | Hotelska posteljina |
|---|---|
| EAN: | 8596605023886 |
| Cijena: | Jeftino do 15 € |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Gramaža: | 160 g/m2 |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 95 °C |
| Težina: | 0,15 kg |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Minimalistički |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.