Tapecirani krevet boxspring MERALIS 90x200 cm siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velur tkanina: Cosmic 160 - siva
- Gramatura: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 90 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 90 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 101 kg
Specifikacije
- Uključujući prostor za odlaganje
- Uključen je Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen
- Dolazi rastavljeno
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele zahvaljujući svojoj izuzetnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, uz koje je moguće posebno kupiti i gornji topper. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspodjeljuje težinu, čime produžuje životni vijek madraca. Glavni madrac obično koristi džepičaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijelu. Za još veći komfor i higijenu spavanja, može se dokupiti topper koji osigurava mekani površinski sloj. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se odlikuju izuzetnim komforom, visokom otpornošću i elegantnim izgledom, koji će unaprijediti svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira visokokvalitetni dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu otpornost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 101 kg |
| ? Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| ? Širina: | 90 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Jedan ležaj |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.