Tapecirani krevet boxspring GLORIEN 100x200 cm purpurna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velurova tkanina: Cosmic 110 - purpurna
- Gramatura: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 100 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Veličina madraca: 100 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 106 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- U krevet je uključen Bonell madrac s oprugama
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene oznake T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen u krevet
- Isporučuje se u dijelovima
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ova vrsta kreveta sastoji se od donje osnovne opruge (boxspring) i glavnog madraca, na koje se može samostalno dodati i gornji topper. Osnova sadrži sustav opruga koji optimalno raspoređuje težinu i time produžava životni vijek madraca. Glavni madrac obično koristi džepićaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu podršku tijela. Za još veći komfor i higijenu spavanja, može se dodati topper koji osigurava meku površinu. Ova kombinacija pruža iznimnu udobnost, visoku izdržljivost i elegantan izgled, koji podiže svaku spavaću sobu na višu razinu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Purpurna |
| Težina: | 106 kg |
| ? Dimenzije: | 100 x 200 cm |
| ? Širina: | 100 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Jedan ležaj |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.