Tapecirani boxspring krevet GLORIEN VELVET 180x200 cm tirkizna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Baršunasta tkanina: Kronos 13 - tirkizna
- Gramatura: 270 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 180 cm
- Duljina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja kreveta: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 90 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Težina kreveta: 139 kg
Specifikacije
- Uključujući prostor za pohranu
- Uključuje Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene označene T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen
- Isporučuje se nekompletno
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti sve su popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele zahvaljujući svojoj izvanrednoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ova vrsta kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, kojima se može posebno dodati gornji topper. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime se produžuje vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepićastu ili bonell oprugu za čvrstu, ali udobnu potporu tijelu. Za još veći komfor i higijenu sna, topper može biti dodan, osiguravajući meku površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se ističu iznimnom udobnošću, visokom izdržljivošću i elegantnim izgledom koji obogaćuje svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Plava |
| ? Dimenzije: | 180 x 200 cm |
| ? Širina: | 180 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Dvokrevetni krevet |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina, Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.