Tapacirani krevet boxspring MERALIS 140x200 cm bež
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velurova tkanina: Cosmic 10 - bež
- Gramaža: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 140 cm
- Duljina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina kreveta: 45 cm
- Visina kreveta s nadmadracem: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 70 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Masa kreveta: 120 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- Uključeni su u krevet Bonell opružni madraci
- Gornji sloj madraca je od poliuretanske pjene s oznakom T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Nadmadrac nije uključen
- Dolazi u dijelovima
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele zbog izvanredne konstrukcije i vrhunske udobnosti. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne osnove (boxspring) i glavnog madraca, uz koju se može posebno nabaviti i gornji nadmadrac. Osnova sadrži opružni sustav koji optimalno raspodjeljuje težinu, čime se produžuje vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepićaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još veću udobnost i higijenu spavanja može se kupiti nadmadrac koji osigurava mekšu površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se odlikuju izvanrednom udobnošću, visokom izdržljivošću i elegantnim izgledom koji uljepšava svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Bež |
| Težina: | 120 kg |
| ? Dimenzije: | 140 x 200 cm |
| ? Širina: | 140 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Dvokrevetni krevet, Jedan ležaj |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.