Vrtna zavjesa GARDIO vodootporna 150x200, siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% poliester
Boja
- Siva
Dimenzije ± 5 %
- 150 x 200 cm
- Širina: 150 cm
- Visina: 200 cm
- Širina pruge za štap: 6,5 cm (mjereno na ravnoj podlozi)
Detalji
- Vodootporna tkanina
- 80% zasjenjenje
- Sadrži traku s čičak zatvaračem
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C
- Ne izbjeljivati, ne čistiti kemijski
- Ne sušiti u sušilici
- Glačati na niskoj temperaturi
Dodatni parametri
| Kategorija: | Zavjese i prozirne zavjese |
|---|---|
| EAN: | 5902311490684 |
| ? Boja: | Siva |
| ? Gramaža: | 150 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| ? Dimenzije: | 150 x 200 cm |
| ? Širina: | 150 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Poliester |
| Metraža: | Gotove |
| Postavljanje: | Vanjsk |
| Propuštanje svjetlosti: | Polu-zatamnjujući |
| Uzorak: | Jednobojno |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.