Vrtni set OSAKA SIRVON - 2 stolice i okrugli stol, naftno plava
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Stolci: polipropilen - naftno plava
- Stol: metal - crna
Dimenzije stolca (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Visina: 82 cm
- Dubina: 51 cm
- Visina sjedišta: 44 cm
- Dubina sjedišta: 39 cm
- Širina sjedišta: 46 cm
- Nosivost: 100 kg
- Težina: cca 3,4 kg
Dimenzije stola
- Dužina: 50 cm
- Širina: 50 cm
- Visina ukupna: 70 cm
- Težina: 2,5 kg
Specifikacije
- Set dva stolca i stola za vrt i balkon
- Ergonomski oblikovano sjedalo
- Lagana sjedala s jednostavnim održavanjem
- Stol je opremljen ručkom za jednostavno rukovanje
- Odvojive noge za jednostavno sezonsko spremanje
- Preporučujemo zaštitu od dugotrajnog sunčevog zračenja za očuvanje boje
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
Praktičan set stolica sa stolom idealan je odabir za vrijeme odmora na balkonu, terasi ili u vrtu. Zahvaljujući laganoj konstrukciji i jednostavnom održavanju, prikladan je za svakodnevnu uporabu i sezonsko sjedenje s obitelji ili prijateljima. Ergonomski oblikovani stolci pružaju udobnost pri jutarnjoj kavi, popodnevnom opuštanju i večernjem sjedenju vani. Kompaktni stol nudi dovoljno prostora za osvježenje, dekoracije ili omiljenu knjigu, i cijeli set stvara ugodno mjesto za odmor na otvorenom.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni namještaj |
|---|---|
| ? Boja: | Plava |
| Težina: | 9,3 kg |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 2 osobe |
| Dubina sjedenja: | 39 cm |
| Dubina stolice: | 51 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal: | Metal, Plastika |
| Materijal nogu: | Plastika |
| Materijal stola: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Bez ispuna |
| Nosivost stolca: | 100 kg |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Obrtno: | Ne |
| Promjer stola: | 50 cm |
| Setovi: | Setovi |
| Širina sjedala: | 46 cm |
| Širina stolice: | 47 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 44 cm |
| Visina stola: | 70 cm |
| Visina stolice: | 82 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.