Vrtni odlagajući stol SIRVON metalni 50x70 cm, crni
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Metal: crna
Dimenzije
- Dužina: 50 cm
- Širina: 50 cm
- Visina ukupna: 70 cm
- Težina: 2,5 kg
Specifikacije
- Priručni stol za vrt i interijer
- Ručka u sredini stola za lako prenošenje
- Izdržljiva metalna konstrukcija
- Preporučuje se zaštita od lošeg vremena
Praktičan pratitelj za svaki kutak
Ovaj elegantni priručni stol lako će postati nezamjenjiv pomoćnik u vašem domu i na vrtu. Koristit ćete ga za jutarnju kavu na terasi, popodnevni odmor u hladu drveća ili kao stilski dodatak pokraj fotelje u dnevnom boravku. Zahvaljujući praktičnoj ručki, jednostavno ga premjestite tamo gdje vam je trenutno potreban. Minimalistički dizajn u kombinaciji s funkcionalnošću dodaje vašem prostoru moderan i prozračan izgled, dok čvrsta konstrukcija osigurava pouzdanu svakodnevnu upotrebu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni namještaj |
|---|---|
| EAN: | 4031456777983 |
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 2,5 kg |
| ? Širina: | 50 cm |
| Visina: | 70 cm |
| Duljina: | 50 cm |
| Materijal: | Metal |
| Oblik: | Okrugli |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.