Set od 2 sklopive vrtne stolice SILLA, crne
Povezani proizvodi
Akcija
-10 % kod: MINUS10
47,50 €
–43 %
Svijetlo siva plastična stolica KATO
Na zalihama
(>10 kom)
26,70 €
Rasprodaja
-10 % kod: MINUS10
250 €
–29 %
Vrtni stol sa kutijom i 2 stolice SENUFO
Na zalihama
(1 kom)
175,90 €
Povoljne setove
-10 % kod: MINUS10
53,70 €
–11 %
Set 2 vrtnih stolica TAVERNO crna
Na zalihama
(>10 kom)
47,30 €
Povoljne setove
94,60 €
–10 %
Set 4 vrtnih stolica TAVERNO crna
Na zalihama
(>10 kom)
85,10 €
Akcija
-10 % kod: MINUS10
28,10 €
–10 %
Plastična stolica TREGO, zelena
Na zalihama
(>10 kom)
25,20 €
Rasprodaja
-10 % kod: MINUS10
309,50 €
–22 %
Crni vrtni set od ratana TURIA
Na zalihama
(1 kom)
239,30 €
Akcija
-10 % kod: MINUS10
28,10 €
–10 %
Plastična stolica TREGO, antracitna
Na zalihama
(>10 kom)
25,20 €
-10 % kod: MINUS10
55,70 €
–2 %
Catering stol CATERON 70x180 cm, bijeli
Na zalihama
(>10 kom)
54,10 €
Rasprodaja
-10 % kod: MINUS10
309,50 €
–34 %
Smeđi vrtni set od ratana TURIA
Na zalihama
(4 kom)
203,50 €
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Aluminijska konstrukcija
- Sintetička tkanina
Boja
- Crna
Dimenzije stolice
- Duljina: 56 cm
- Širina: 70 cm
- Visina: 106 cm
- Nosivost: 150 kg
- Težina 1 stolice: 3,3 kg
Izvedba
- Mogućnost postavljanja u 8 položaja
- Sklopivo za jednostavno nošenje i skladištenje
- Prozračno sjedalo za dodatnu udobnost
Preporučamo pokrivanje na kiši
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni namještaj |
|---|---|
| ? Boja: | Crna |
| ? Širina: | 70 cm |
| Visina: | 106 cm |
| Duljina: | 56 cm |
| Materijal: | Tkanina, Aluminij |
| Podesivo: | Da |
| Pogodno za vanjsku uporabu: | Da |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Dodaj komentar