Solarna lampa FLARION s efektom plamena 48,5 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Plastika: Crna
Dimenzije
- Visina: 48,5 cm
- Promjer: 8 cm
- Boja osvjetljenja: Topla bijela
- Težina: 0,12 kg
Specifikacije
- 12 x SMD LED
- Efekt trepćućeg plamena
- Vodootporna zaštita IP44
- Baterija 1x AAA Ni-MH 1,2V 200 mAh
- Gumb za uključivanje/isključivanje
- Kada je potpuno napunjena, radno vrijeme 6 - 8 sati
- Instalacija bilo gdje u vrtu uz zabijanje u zemlju
Priuštite si trenutke opuštanja u vrtu uz nježno svjetlo koje stvara ugodnu atmosferu. Bilo da organizirate večernje druženje s prijateljima ili jednostavno želite uživati u miru nakon napornog dana, pravilno osvjetljenje može napraviti čuda. Zahvaljujući jednostavnoj instalaciji, možete stvoriti ugodan kutak upravo tamo gdje vam je potreban. Iskoristite potencijal svog vanjskog prostora maksimalno i pretvorite svakodnevne trenutke u nezaboravna iskustva pod otvorenim nebom.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni dodaci |
|---|---|
| EAN: | 8718026585792 |
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 0,12 kg |
| Visina: | 48,5 cm |
| Boja svjetla: | Topla bijela |
| Izgled: | Klasičan, Dekorativni |
| Izvor: | Solarni |
| Materijal: | Plastika |
| Promjer: | 8 cm |
| Tip postavljanja: | Zemlja |
| Upravljanje: | S prekidačem |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.