Crna viseća fotelja KOLUMBIA
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal fotelje
- 70% pamuk / 30% poliester
- Metal
Boja:
- Crna
Dimenzije fotelje
- Širina: 80 cm
- Dubina sjedala: 60 cm
- Visina: 120 cm
- Nosivost: 120 kg
Paket uključuje 4 užeta za vješanje. Stalak nije dio pakovanja.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrt |
|---|---|
| EAN: | 2010100148647 |
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 5 kg |
| ? Širina: | 80 cm |
| ? Tip: | Viseće |
| Visina: | 120 cm |
| Nosivost: | 120 kg |
| Dubina sjedenja: | 60 cm |
| Materijal fotelje: | Pamuk, Metal |
| Način učvršćenja: | Za učvršćenje |
| Podstavljanje: | Bez podstave |
| Prikaz u AR-u: | Da |
| Stalak: | Ne |
| Stavka je rasprodana… | |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.