Bijela viseća stolica KOKON bez stalka, svijetli jastuk
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Tkanina: 100% poliester
- Umjetni ratan
- Čelični okvir
Boja
- Bijela
- Svijetli ton bez uzorka
- Boja polstera se može razlikovati, šaljemo prema zalihama
Dimenzije stolice
- Širina: 108 cm
- Dubina: 70 cm
- Visina: 115 cm
- Nosivost: 150 kg
Specifikacije
- Paket sadrži stolicu, jastuke i viseću oprugu
- Stalak nije uključen u paket
- Isporučuje se u dijelovima
Sigurnosne upute
- Stolicu koristite tek nakon potpune montaže. Montažu obavlja svaki kupac samostalno i na vlastitu odgovornost.
- Prije korištenja, osigurajte da je viseći uređaj čvrsto i pravilno pričvršćen.
- Stolica nije namijenjena za snažno ljuljanje u stranu.
- Ako koristite stalak, postavite ga na ravnu i čvrstu površinu radi osiguranja stabilnosti.
- Djeca do 6 godina mogu koristiti stolicu samo pod nadzorom odrasle osobe.
Čarolija ljuljanja
Priuštite si trenutke mira i odmora u visećoj stolici koja će lako postati vaše omiljeno mjesto za opuštanje. Nježno ljuljanje pomaže u oslobađanju napetosti, usporavanju misli i stvaranju ugodne atmosfere. Viseća stolica savršeno se uklapa na terasu, balkon i u interijer te nudi udobno okruženje za čitanje, odmor ili mirne trenutke samo za vas.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Visece fotelje |
|---|---|
| ? Boja: | Bijela |
| Težina: | 30 kg |
| ? Širina: | 108 cm |
| ? Tip: | Viseće |
| Visina: | 115 cm |
| Nosivost: | 150 kg |
| Dubina: | 70 cm |
| Izgled: | Ljuljačka klupa |
| Materijal fotelje: | Tkanina, Umjetni ratan, Čelik |
| Način učvršćenja: | Na stalak |
| Oblik: | Jaje |
| Podstavljanje: | S podstavom |
| Stalak: | Ne |
| Stil: | Moderan |
| Uzorak: | Jednobojno |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.