Bijela viseća fotelja KOLUMBIA sa stalkom
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pamuk s dodatkom poliestera
- Metal
Boja
- Bijela
Dimenzije stolice
- Širina: 80 cm
- Promjer sjedala: 60 cm
- Visina naslona: 42 cm
- Ukupna visina: 130 cm
- Dužina ukrasnih resa: 20 cm
- Visina od sjedala do vješanja: 112 cm
- Dužina visećih užadi: 81/101 cm
Dimenzije stalka
- Širina: 102 cm
- Dubljina: 105 cm
- Visina: 195 cm
- Promjer stupa: 4,5 cm
- Maksimalno opterećenje: 130 kg
Specifikacije
- Viseća stolica u boho stilu
- Viseći stalak je dio pakiranja
- Metalna konstrukcija opletena mekim užadima
- Stolica treba biti zaštićena od nepovoljnih vremenskih uvjeta
Njiškanje nije samo zabava – to je prirodan način da si priuštite mir i opuštanje u svakodnevnoj užurbanosti. Viseća stolica u boho stilu unosi u vaš prostor lakoću i harmoniju, bilo da je smjestite na vrt, terasu ili u interijer. Dovoljno je udobno se smjestiti, lagano se ljuljati i uživati u trenucima koji pripadaju samo vama. Stvorite svoj vlastiti kutak za opuštanje gdje ćete obnoviti energiju i usporiti tempo dana.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Visece fotelje |
|---|---|
| ? Boja: | Bijela |
| Težina: | 19 kg |
| ? Širina: | 80 cm |
| ? Tip: | Viseće |
| Visina: | 130 cm |
| Izgled: | Mreže za ljuljanje |
| Materijal: | Metal, Tkanina |
| Materijal fotelje: | Pamuk, Poliester, Metal |
| Način učvršćenja: | Za učvršćenje |
| Podstavljanje: | Bez podstave |
| Stalak: | Da |
| Stil: | Moderan |
| Širina stalka: | 102 cm |
| Visina stalka: | 195 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.