Bijela viseća fotelja KOLUMBIA sa stalkom, zeleni jastuk s cvijećem
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pamuk s dodatkom poliestera
- Metal
- Jastuk: Poliester
Boja
- Bijela
- Zelena sa uzorkom
Dimenzije stolice
- Širina: 80 cm
- Promjer sjedala: 60 cm
- Visina naslona: 42 cm
- Ukupna visina: 130 cm
- Duljina ukrasnih resa: 20 cm
- Visina od sjedala do vješanja: 112 cm
- Duljina visećih užadi: 81/101 cm
Dimenzije stalka
- Širina: 102 cm
- Dubina: 105 cm
- Visina: 195 cm
- Promjer štapa: 4,5 cm
- Maksimalno opterećenje: 130 kg
Specifikacije
- Viseća stolica u boho stilu s jastukom
- Viseći stalak je dio paketa
- Metalna konstrukcija opletena mekim užadima
- Stolica bi trebala biti zaštićena od nepovoljnih vremenskih uvjeta
Ljuljanje nije samo zabava – to je prirodan način da se opustite i oslobodite stresa u svakodnevnom životnom ritmu. Viseća stolica u boho stilu unijet će lakoću i harmoniju u vaš prostor, bilo da je smjestite u vrt, na terasu ili unutar doma. Udobno se smjestite, prepustite se blagom ljuljanju i uživajte u trenucima koji pripadaju samo vama. Stvorite vlastiti kutak za opuštanje, gdje ćete obnoviti energiju i usporiti tempo dana.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Visece fotelje |
|---|---|
| ? Boja: | Bijela, Zelena |
| Težina: | 19 kg |
| ? Širina: | 80 cm |
| ? Tip: | Viseće |
| Visina: | 130 cm |
| Izgled: | Mreže za ljuljanje |
| Materijal: | Metal, Tkanina |
| Materijal fotelje: | Pamuk, Poliester, Metal |
| Način učvršćenja: | Za učvršćenje |
| Podstavljanje: | S podstavom |
| Stalak: | Da |
| Stil: | Moderan |
| Širina stalka: | 102 cm |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
| Visina stalka: | 195 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.