Crna uredska stolica FLEXISEAT Q-118RC
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Materijal presvlake: membranska tkanina
- Plastika
- Metal
Dimenzije
- Širina: 65 cm
- Visina: 114 - 124 cm
- Visina sjedenja: 47 - 57 cm
- Ukupna dubina: 64 cm
- Dubina sjedala: 44 cm
- Širina sjedala: 45 cm
- Širina naslona: 43 cm
- Dubina naslona za ruke: 26 cm
- Težina: 12 kg
Specifikacije
- Isporučuje se u dijelovima
Dodatni parametri
| Kategorija: | Uredska stolica |
|---|---|
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 12 kg |
| ? Širina: | 65 cm |
| Visina: | 114 - 124 cm |
| Nosivost: | 100 kg |
| Dubina: | 64 cm |
| Dubina sjedenja: | 44 cm |
| Izgled: | Uredski |
| Kotači: | Na kotačima |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Navlaka: | Tapacirano |
| Obrtno: | Obrtno |
| Podesivost: | Podesiva |
| Visina sjedala: | 47 - 57 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.