Mentol termo ruksak TROLLEY
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Oxford
Boja
- Mentol
Dimenzije
- Širina: 36 cm
- Visina: 51 cm
- Težina: 0,48 kg
- Maksimalna nosivost: 15 kg
Izvjedba
- Glavna pregrada i unutarnji džep sa patent zatvaračem
- 3 samostalna mjesta za boce u prednjem džepu
- Torba je nepropusna
- Savršeno za izlete ili djecu u školi
Dodatni parametri
| Kategorija: | Termo torbe |
|---|---|
| EAN: | 5902802912985 |
| ? Boja: | Mentol |
| ? Širina: | 36 cm |
| Visina: | 51 cm |
| Nosivost: | 15 kg |
| Materijal: | Poliester |
| Obujam: | 30 l |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.