Tapecirani krevet ALFIE VELVET s dodatnim ležajem 120x200 cm bež.
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Bluvel - Bež br. 40
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 135 cm
- Dužina: 216 cm
- Visina naslona za glavu: 95 cm
- Visina naslona za noge: 48 cm
- Umetanje podnice u okvir kreveta: 4 cm
- Visina bočne stranice: 48 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 120 x 200 cm
- Dimenzija madraca za donji dio: 120 x 200 cm
- Maksimalna visina madraca u donjem dijelu: 18 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 92 kg
Napomena: Madrac nije uključen u krevet.
Specifikacije
- Dodatni ležaj
- Mogućnost lijeve i desne montaže
- Bez prostora za pohranu
- Uz krevet dolazi lamelni okvir
- Dolazi u demontiranom stanju
Tapecirani kreveti
Predstavljaju savršenu kombinaciju elegancije i udobnosti, koja donosi vašoj spavaćoj sobi dašak luksuza i ugodnosti. Ovi kreveti su dizajnirani s naglaskom na maksimalnu udobnost, što osigurava kvalitetno podlaganje i nježne tkanine, koje su ugodne na dodir. Tapecirani kreveti uklapaju se u bilo koji interijer zahvaljujući svojoj svestranosti i širokom rasponu boja. Ovi kreveti često sadrže praktične prostore za pohranu, što je posebno korisno u manjim stanovima gdje je svaki centimetar važan. Lako se kombiniraju s različitim stilovima spavaćih soba, bilo da preferirate moderan, skandinavski ili klasični dizajn. Dovoljno je dodati nekoliko dekorativnih jastuka ili prekrivača i vaša spavaća soba će postati savršeno mjesto za odmor i oporavak nakon napornog dana.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tapacirani kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Bež |
| Težina: | 92 kg |
| ? Dimenzije: | 120 x 200 cm |
| ? Širina: | 135 cm |
| ? Tip: | Jedan ležaj |
| Visina: | 95 cm |
| Duljina: | 216 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Nogice: | Bez nogica |
| Prostor za pohranu: | Bez prostora za pohranu |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Sa uzorkom, Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.