Sivi tapecirani krevet TEXAS VELVET 90 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Bluvel 14 - siva
Dimenzije
- Širina: 110 cm
- Dubina: 220 cm
- Dubina ugradnje rešetke: 6 cm
- Visina čela na uzglavlju: 103 cm
- Visina čela kod nogu: 37 cm
- Visina stranice: 21 cm
- Visina od tla do dna kreveta: 15 cm
- Veličina madraca: 90 x 200 cm
Izvedba
- Isporučuje se rastavljen
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tapacirani kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Siva |
| ? Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| ? Širina: | 110 cm |
| ? Tip: | Jedan ležaj |
| Visina: | 37 cm |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Dubina: | 220 cm |
| Materijal tkanine: | Baršun |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Prostor za pohranu: | Bez prostora za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Visina čela kod glave: | 103 cm |
| Visina čela kod nogu: | 37 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.