Sivi bračni krevet ASCOT 160 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal kreveta
Materijal: Siva br.23
Drvo: Hrast
Dimenzije kreveta
Širina: 173 cm
Dubina: 231 cm
Visina čela kod nogu: 39 cm
Visina čela kod glave: 101 cm
Dimenzije madraca: 160 x 200 cm
Izrada
- Moderan i bezvremenski dizajn kreveta
- Jednostavne čiste linije za svaki stil spavaće sobe
- S prostorom za pohranu u obliku ladica
- Ladice za pohranu opremljene su vodilicama.
- Krevet uključuje letvičastu podnicu
- Dostava u demontiranom stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tapacirani kreveti |
|---|---|
| EAN: | 8596605038651 |
| ? Boja: | Siva |
| ? Dimenzije: | 160 x 200 cm |
| ? Širina: | 173 cm |
| ? Tip: | Dvokrevetni krevet |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Duljina: | 231 cm |
| Materijal tkanine: | Tkanina |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Visina čela kod glave: | 101 cm |
| Visina čela kod nogu: | 39 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.