Bež tapecirani krevet PALAZZO 160 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal za krevet
- Baršunasta tkanina: Bež
- Nehrđajući čelik: Zlatna
- Iverica
Dimenzije kreveta
- Širina: 171 cm
- Duljina: 214 cm
- Visina uzglavlja: 137 cm
- Visina postavljanja podnice: 33 cm
- Za veličinu madraca: 160 x 200 cm
- Nosivost: 200 kg
- Težina kreveta: 90,2 kg
Napomena: madrac nije sustavni dio kreveta.
Tapecirani kreveti
Predstavljaju savršen spoj elegancije i udobnosti koji će unijeti dašak luksuza i udobnosti u vašu spavaću sobu. Ovi su kreveti dizajnirani imajući na umu maksimalnu udobnost, osiguravajući kvalitetnu podstavu i mekane tkanine ugodne na dodir. Tapecirani kreveti uklapaju se u svaki interijer zahvaljujući svojoj svestranosti i širokoj paleti dizajna boja. Ovi kreveti često sadrže praktične prostore za pohranu, što ćete cijeniti posebno u manjim stanovima, gdje je svaki centimetar bitan. Lako se kombiniraju s različitim stilovima spavaćih soba, bilo da preferirate moderan, skandinavski ili klasičan dizajn. Samo dodajte nekoliko ukrasnih jastuka ili prekrivača i vaša će spavaća soba postati savršeno mjesto za opuštanje i regeneraciju nakon napornog dana.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tapacirani kreveti |
|---|---|
| EAN: | 2010001195122 |
| ? Boja: | Bež |
| ? Dimenzije: | 160 x 200 cm |
| ? Širina: | 171 cm |
| ? Tip: | Dvokrevetni krevet |
| Visina: | 137 cm |
| Nosivost: | 200 kg |
| Duljina: | 214 cm |
| Materijal: | Čelik, Iverica, Tapecirano |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.