Bež tapecirani krevet MAISON VELVET 160 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Bež Bluvel 40
Dimenzije
- Širina: 173 cm
- Dubina: 216 cm
- Dubina nalijeganja podnice: 5 cm
- Visina čela kod glave: 110 cm
- Visina čela kod nogu: 40 cm
- Visina bočne strane: 34 cm
- Visina od zemlje do donjeg dijela kreveta: 6 cm
- Dimenzije madraca: 160 x 200 cm
Izvjedba
- S prostorom za pohranu
- Podnica se podiže
- Dostava u demontu
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tapacirani kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Bež |
| ? Dimenzije: | 160 x 200 cm |
| ? Širina: | 173 cm |
| ? Tip: | Dvokrevetni krevet |
| Dubina: | 216 cm |
| Materijal tkanine: | Baršun |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Visina čela kod glave: | 110 cm |
| Visina čela kod nogu: | 40 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.