Jastuk za sjedenje na podu FLORANCE PANAMA JUTE 60x60 cm, bež.
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 50% pamuk
- 45% poliester
- 5% ostalih vlakana
Boja
- Bež
Dimenzije
- Širina: 60 cm
- Dužina: 60 cm
- Visina: 10 cm
- Težina: 1,2 kg
Specifikacije
- Povećava udobnost i osigurava mekoću pri sjedenju
- Sprečava brzo prodor hladnoće
- Prilikom vanjske upotrebe, podložak zaštititi od kiše i izravnog sunca
- Preporučena temperatura pranja 30 °C (prema etiketi proizvođača)
Dodatni parametri
| Kategorija: | Taburei i podnožnici |
|---|---|
| EAN: | 8713229064860 |
| ? Boja: | Bež |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Težina: | 1,2 kg |
| ? Dimenzije: | 60 x 60 cm |
| ? Širina: | 60 cm |
| Visina: | 10 cm, Visoka |
| Duljina: | 60 cm |
| Materijal navlake: | Polipamuk |
| Motiv: | Jednobojan |
| Oblik: | Kvadratni |
| Pričvršćenje: | Bez traka |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.