Svjetlucava pamučna posteljina za dječji krevet MAGIC STARS plava
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Kao konstantna i najrašireniji materijal posteljine, pamuk je sigurno najomiljeniji. Kupci cijene njegove izvrsne karakteristike i pristupačnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i izvrsno upija svaku vlagu. Zato je pogodan i za osobe koje se noću više znoje. Moguća mana je gužvanje i posljedična potreba za glačanjem. Godinama provjeren pamuk je prirodno vlakno dobiveno iz pamukovca, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% bio pamuk
Boja
- Plava
- Bijela
- Siva
Karakteristike
- Velike zvijezde na posteljini svijetle u mraku
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 40 - 60 °C (prema etiketi proizvođača)
- Potrebno je glačati posteljinu
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopako i zakopčanu
- Koristite sredstvo za pranje pogodno za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljinu odaberite nježno centrifugiranje
- Peglajte posteljinu naopako, kako biste spriječili oštećenje materijala i blijeđenje boja
Sadržaj pakiranja prema odabranoj varijanti
- Posteljina 100 x 135 cm: 1 kom navlaka za poplun 100 x 135 cm | 1 kom navlaka za jastuk 40 x 60 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Svjetleca posteljina |
|---|---|
| EAN: | 4251797401426 |
| Cijena: | Jeftino do 15 € |
| ? Boja: | Bijela, Siva, Plava |
| ? Dimenzije pokrivača: | 100 x 135 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 40 x 60 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 - 60 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 40 x 60 cm | 100 x 135 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Životinje, Dječji |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.