Suncobran SUNSET BEACH 180 cm, narančasti
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pletena mikrovlakna
- Štap s praškastim premazom
Boja
- Narančasta
- Plava
- Crna
Dimenzije
- Promjer suncobrana: 180 cm
- Visina suncobrana: 190 cm
- Promjer štapa: 1,7 cm
Specifikacije
- Jednostavno učvršćivanje u zemlju ili pijesak
- Sklopivi
- Stabilni
- Široka primjena – za korištenje na plaži, u kampu, na imanju, na balkonu ili u vrtu
Dugotrajnom upotrebom i utjecajem sunčevog zračenja može doći do promjene boje suncobrana.
Ne ostavljajte suncobran raširen tijekom nepovoljnih vremenskih uvjeta. Tijekom vrlo jakog vjetra preporučujemo složiti suncobran kako ne bi došlo do oštećenja.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Suncobrani |
|---|---|
| ? Boja: | Narančasta, Plava |
| Težina: | 3 kg |
| Visina: | 190 cm |
| Materijal suncobrana: | Mikrovlakno |
| Oblik: | Okrugli |
| Postavljanje: | Vrtni, Za balkon |
| Promjer: | 180 cm |
| Stalak: | Bez stalka |
| Tip konstrukcije: | Središnja |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.