Suncobran PALMA 180 cm, crno-bijeli
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pleteno mikrovlakana
- Štanga s prahom premazom
Boja
- Bijela
- Crna
- Zelena
Dimenzije
- Promjer suncobrana: 180 cm
- Visina suncobrana: 190 cm
- Promjer štange: 1,7 cm
Specifikacije
- Jednostavno pričvršćivanje u zemlju ili pijesak
- Sklopivo
- Stabilno
- Široka primjena – za korištenje na plaži, u kampu, na zemljištu, na balkonu ili u vrtu
Dugotrajna upotreba i izloženost sunčevom zračenju mogu promijeniti boju suncobrana.
Ne ostavljajte suncobran raširen tijekom nepovoljnih vremenskih uvjeta. Tijekom vrlo jakog vjetra preporučujemo sklopiti suncobran kako bi se izbjeglo oštećenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Suncobrani |
|---|---|
| ? Boja: | Bijela, Crna |
| Težina: | 3 kg |
| Visina: | 190 cm |
| Materijal suncobrana: | Mikrovlakno |
| Oblik: | Okrugli |
| Postavljanje: | Vrtni, Za balkon |
| Promjer: | 180 cm |
| Stalak: | Bez stalka |
| Tip konstrukcije: | Središnja |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.