TV stolić CLARA 160 cm s zidnom policom, bijeli/crni mramor
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
- Metalno postolje
Boja
- Bijela
- Crno postolje
- Dekor crni mramor
Dimenzije TV stolića
- Širina: 160 cm
- Dubina: 32 cm
- Ukupna visina s postoljem: 54,5 cm
- Visina stolića bez postolja: 34 cm
- Širina metalnog postolja: 136 cm
- Dubina metalnog postolja: 32 cm
- Visina metalnog postolja: 20,5 cm
- Dimenzija cijevi metalnog postolja: 2 x 2 cm
- Bruto težina: 25 kg
Dimenzije police
- Ukupna širina:
- Visina:
Specifikacije
- 2 ladice
- Otvoreni prostor za pohranu
- 1 polica
- Isporučuje se rastavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Stolovi za TV |
|---|---|
| EAN: | 0755777585990 |
| ? Boja: | Bijela |
| Težina: | 25 kg |
| ? Širina: | 160 cm |
| Visina: | 54,5 cm |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 32 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Sjajna |
| Prostor za pohranu: | Sa ormaricima, Sa policom |
| Tip postavljanja: | Na nogicama |
| Zatvaranje: | Sa vratima |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.