TV stalak ZEN 160 cm s zidnom policom, dekor orah/crni mramor
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
Boja
- Dekor orah
- Dekor crni mramor
- Zlatne ručke
Dimenzije TV stalka
- Širina: 160 cm
- Dubina: 29,5 cm
- Ukupna visina: 48 cm
- Brutto težina: 28,2 kg
Dimenzije police
- Ukupna širina: 120 cm
- Visina: 14,5 cm
Specifikacije
- 2 ladice
- 1 velika polica
- Isporučuje se rastavljen
Dodatni parametri
| Kategorija: | Stolovi za TV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586805 |
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 28 kg |
| ? Širina: | 160 cm |
| Visina: | 48 cm |
| Dekor drveta: | Orah |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 29,5 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Mat |
| Prostor za pohranu: | Sa ormaricima, Otvoreni prostor za pohranu, Sa policom |
| Tip postavljanja: | Na nogicama |
| Zatvaranje: | Sa vratima |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.