TV stalak PIENA 160 cm, antracitni
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
- Metalne ručke
- Plastične noge
Boja
- Antracitna
- Crna (ručke, noge)
Dimenzije
- Širina: 160 cm
- Dubina: 35 cm
- Ukupna visina: 47 cm
- Visina nogu: 15 cm
- Visina ladice: 28 cm
- Širina ladice: 52 cm
- Broj nogu: 5 kom
- Dimenzija ručke: 6,5 x 5,5 cm
- Bruto težina: 30 kg
Specifikacije
- 3 ladice
- 1 polica
- S ručkama
- Isporučeno u dijelovima
Dodatni parametri
| Kategorija: | Stolovi za TV |
|---|---|
| EAN: | 0755777585938 |
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 30 kg |
| ? Širina: | 160 cm |
| Visina: | 47 cm |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 35 cm |
| Materijal: | Metal, Plastika, MDF |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Mat |
| Prostor za pohranu: | Sa ormaricima, Otvoreni prostor za pohranu |
| Tip postavljanja: | Na nogicama |
| Zatvaranje: | Sa vratima |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.