TV stalak DOLCE 180 cm, bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
Boja
- Bijela s blagim sjajem
Dimenzije
- Širina: 180 cm
- Dubina: 30 cm
- Ukupna visina: 50 cm
- Visina stalka bez podnožja: 40 cm
- Visina podnožja: 10 cm
- Širina podnožja: 160 cm
- Bruto težina: 30 kg
Specifikacije
- 3 ladice
- Isporučuje se rastavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Stolovi za TV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586836 |
| ? Boja: | Bijela |
| Težina: | 30 kg |
| ? Širina: | 180 cm |
| Visina: | 50 cm |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 30 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Sjajna |
| Prostor za pohranu: | Sa ormaricima |
| Tip postavljanja: | Bez nožiček |
| Zatvaranje: | Sa vratima |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.