TV komoda ALVIN 135 cm, antracit/srebrna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
Boja
- Antracitna
- Srebrna (rubovi komode)
Dimenzije
- Širina: 135 cm
- Dubina: 35 cm
- Ukupna visina: 44 cm
- Visina komode bez postolja: 34 cm
- Visina postolja: 10 cm
- Bruto težina: 27 kg
Specifikacije
- 2 ladice
- Elegantne srebrne trake
- Isporučuje se rastavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Stolovi za TV |
|---|---|
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 27 kg |
| ? Širina: | 135 cm |
| Visina: | 44 cm |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 35 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Mat |
| Prostor za pohranu: | Sa ormaricima |
| Tip postavljanja: | Bez nožiček |
| Zatvaranje: | Sa vratima |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.