Božićni stolnjak WINTER TABLE 140x220 cm, bijeli
Povezani proizvodi
-10 % kod: MINUS10
3,30 €
–48 %
Praktični set prostirki 32x47 cm sa salvetom 40x40 cm FOOD
Na zalihama
(>10 kom)
1,70 €
Akcija
-10 % kod: MINUS10
31 €
–45 %
Bijela metalna posuda za hranu za mačke s drvenim poklopcem CAT FOOD
Na zalihama
(2 kom)
17 €
-10 % kod: MINUS10
Koš za pohranu s tiskom GUSTA 30x30 cm, bijeli
Na zalihama
(>10 kom)
4,10 €
-10 % kod: MINUS10
16,10 €
–6 %
Drvena daska za posluživanje GUSTA s posudom
Na zalihama
(>10 kom)
15,10 €
-10 % kod: MINUS10
14,40 €
–3 %
Smeđa rashladna torba od eko kože GUSTA
Na zalihama
(>10 kom)
13,90 €
-10 % kod: MINUS10
8,20 €
–42 %
Metalni pladanj za posluživanje GUSTA, zeleni
Na zalihama
(>10 kom)
4,70 €
-10 % kod: MINUS10
7 €
–37 %
Daska za serviranje od drveta i mramora GUSTA 30 cm
Na zalihama
(>10 kom)
4,40 €
-10 % kod: MINUS10
8,90 €
–21 %
Set za posluživanje sa zdjelom i daskom za rezanje GUSTA
Na zalihama
(>10 kom)
7 €
-10 % kod: MINUS10
Laneni božićni trkač za stol NOEL BRUNCH 33x180 cm, bež boje
Na zalihama
(5 kom)
9,50 €
-10 % kod: MINUS10
Laneni božićni stolni trkač STARLIT TREES 33x180 cm, zeleni
Na zalihama
(1 kom)
9,50 €
Novost
-10 % kod: MINUS10
PVC stolnjak LAVANDA 120x140 cm, šareni
Na zalihama
(>10 kom)
4,80 €
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Poliester
Dimenzije
- Širina: 140 cm
- Duljina: 220 cm
- Težina: 0,451 kg
Boja
- Bijela
Detalji
- Otporan materijal
- Pravokutni oblik
- Preporučena temperatura pranja 30 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Stolnjaci |
|---|---|
| EAN: | 5900779958913 |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Dimenzije: | 140 x 220 cm |
| ? Širina: | 140 cm |
| ? Tip: | Stolnjaci |
| Duljina: | 220 cm |
| Materijal: | Poliester |
| Motiv: | Božićni |
| Oblik: | Pravokutan |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Dodaj komentar