Crna podna lampa sa sjenilom od bambusa LUMIRA, 159 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Metal
- Bambus
Boja
- Crna
Dimenzije
- Visina: 159 cm
- Duljina: 35 cm
- Širina: 31,5 cm
- Promjer sjenila: 23,5 cm
- Visina sjenila: 23 cm
- Duljina kabela: 180 cm
- Težina: 2,2 kg
Izrada
- Moderno sjenilo u prirodnom stilu
- Tip grla E27
- Maksimalna snaga 40W
- Žarulja nije uključena u paket
Dodatni parametri
| Kategorija: | Stojeće lampe za dnevnu sobu |
|---|---|
| EAN: | 3560231614317 |
| ? Boja: | Crna, Bež |
| ? Širina: | 31,5 cm |
| Visina: | 159 cm |
| Duljina: | 35 cm |
| Maksimalni napon: | 40 W |
| Materijal: | Metal, Bambus |
| Oblik: | Jednak |
| Podesivo: | Ne |
| Postavljanje: | Stojeci |
| Tip utikača: | E 27 |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.