Dvosjed DELTIN svjetlosivi
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: 100% poliester
- Noge: metalne
Boja
- Svjetlosiva
- Noge: crne
Dimenzije
- Širina: 149 cm
- Dubina sjedala: 50 cm
- Ukupna dubina: 82 cm
- Visina sjedala: 48 cm
- Ukupna visina: 81 cm
- Visina nogu: 19 cm
Detalji
- Ne izbjeljivati, ne glačati, ne centrifugirati, ne sušiti u sušilici rublja
- Ne čistiti kemijski, sušiti u okomitom položaju u sjeni
- Ručno pranje na maksimalnoj temperaturi 30 °C
- Dostava u demontiranom stanju
Učinite svoj dom ugodnim sa sofama u skandinavskom stilu. Dvosjedi i trosjedi su idealni za male stanove, gdje štede prostor. Ovo je najekonomičnije rješenje za zonu opuštanja u domu. Sofe nisu dominantne samo u dnevnim boravcima, pogodne su i za urede ili dječje sobe. Ukupan dojam pojačava na dodir ugodna površina sofe. Trend posljednjih godina su presvlake od mekog baršuna ili tipičnog rebrastog samta. Prepustite se milovanju i opustite se.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Sofe |
|---|---|
| EAN: | 5903575505268 |
| ? Boja: | Siva |
| ? Širina: | 149 cm |
| Visina: | 81 cm |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Broj mjesta: | Za dvije osobe |
| Dubina: | 82 cm |
| Dubina sjedenja: | 50 cm |
| Kutna varijanta: | Univerzalan kut |
| Materijal navlake: | Baršun |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Sofe |
| Prostor za pohranu: | Bez prostora za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Visina sjedala: | 48 cm |
| Výška nožiček: | 19 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.