Dječja metalna boca MERMAID MAGIC 500 ml ljubičasta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Metal
Boja
- Ljubičasta
Dimenzije
- Promjer: 6,5 cm
- Visina: 20 cm
- Kapacitet: 500 ml
- Težina: 80 g
Specifikacije
- S plastičnim poklopcem
- Pogodna za hranu
- Nije pogodna za pranje u perilici i upotrebu u mikrovalnoj pećnici
Dodatni parametri
| Kategorija: | Sobe |
|---|---|
| EAN: | 8720029075217 |
| ? Boja: | Ljubičasta |
| Težina: | 0,08 kg |
| Visina: | 20 cm |
| Materijal: | Metal |
| Obujam: | 0,5 l |
| Promjer: | 6,5 cm |
| Za djecu: | Dječje |
| Zatvarač: | S pojilicom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.