Ručnik CLYR 50x100 cm krem, 100% pamuk
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk
- Gramaža: 500 g/m2
Boja
- Krem / šampanjac
Dimenzija
- 50 x 100 cm
Specifikacije
- S bordurom
- S vješalicom
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje maks. na 60 °C
- Sušenje u sušilici na niskoj temperaturi
- Glačanje na srednjoj temperaturi
- Ne izbjeljivati, ne čistiti kemijski
- Ne prati s odjećom koja ima patentne zatvarače i metalne kopče
- Za dugotrajnu nježnost, mekoću i upijajuću sposobnost nije preporučeno koristiti omekšivač
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici |
|---|---|
| EAN: | 8719023515744 |
| ? Boja: | Krem |
| ? Gramaža: | 500 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| Težina: | 0,25 kg |
| ? Dimenzije: | 50 x 100 cm |
| Sušenje u sušilici: | Da |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Uzorak: | Bez uzorka |
| Zakačka: | Da |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.