Ručnik BARBARA 50x90 cm tirkiz, 100% pamuk
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk
- Gustoća: 500 g/m2
Boja
- Tirkizna
Dimenzija
- 50 x 90 cm
Specifikacije
- S elegantnom bordurom
- Opremljen kukicom za vješanje
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje maks. na 60 °C, peglanje do 180 °C
- Sušenje u sušilici na najnižoj temperaturi
- Ne prati s odjećom koja ima patentne zatvarače i metalne kukice
- Za dugotrajnu nježnost, mekoću i upojnost, nije preporučeno koristiti omekšivač
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici |
|---|---|
| EAN: | 8594157754951 |
| Cijena: | Jeftino do 6 € |
| ? Boja: | Tirkiz |
| ? Gramaža: | 500 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| Težina: | 0,3 kg |
| ? Dimenzije: | 50 x 90 cm |
| ? Tip: | Ručnici |
| Izvjedba: | Jednobojan |
| Materijal: | Pamuk |
| Setovi: | Komadni |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
| Zakačka: | Da |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.