Rychlosušeći XL plažni ručnik SAVANNA šareni 100 x 180 cm, 100% mikrovlakana
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% apsorbirajuće mikrovlakana
- Gustoća: 250 gsm
- Težina: 450 g
Dimenzija
- 100 × 180 cm (tolerancija ± 3 %)
Specifikacije i održavanje
- Mekan materijal s visokom apsorpcijom koji se brzo suši
- Detaljan print sa životinjskim motivom izgleda veoma verno
- Elegantni i bezvremenski motiv
- Dovoljno prostora za udobno ležanje na plaži ili ležaljci (100 × 180 cm)
- Otporan na pesak
- Idealno za putovanja
- Preporučena temperatura pranja do 40 °C
- Ne izbeljivati, ne čistiti hemijski
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici za plažu |
|---|---|
| EAN: | 5906679842192 |
| ? Boja: | Plava |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,45 kg |
| ? Dimenzije: | 100 x 180 cm |
| ? Tip: | Ručnici za kupanje |
| Brzosušeći: | Brzosušeći |
| Materijal: | 100% mikrovlakana |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.