Brzosušeći XXL plažni ručnik DRINKOZA u boji 150 x 210 cm, 100% mikrovlakana
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% apsorpcijsko mikrovlakana
- Gramatura: 250 gsm
Dimenzija
- 150 × 210 cm (tolerancija ± 3 %)
Specifikacije i održavanje
- Mekan materijal s velikom upijajućom sposobnošću koji istovremeno brzo suši
- S osvježavajućim motivom ljetnih koktela
- Elegantni i bezvremenski motiv
- Ekstra velika veličina za maksimalnu udobnost na plaži, ležaljci i tijekom odmora kraj vode
- Otporan na pijesak
- Idealno za putovanja
- Preporučena temperatura pranja do 40 °C
- Ne izbjeljivati, ne čistiti kemijski
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici za plažu |
|---|---|
| EAN: | 5902311489510 |
| ? Boja: | Šarena |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,45 kg |
| ? Dimenzije: | 150 x 200 cm |
| ? Tip: | Ručnici za kupanje |
| Izvjedba: | Višebojni |
| Brzosušeći: | Brzosušeći |
| Materijal: | 100% mikrovlakana |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.