Brzosušeći ručnik za plažu MEOW šarena 100×180 cm, 100% mikrovlakna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% mikrovlakana
Boja
- Šarena
Dimenzija
- 100 x 180 cm
Specifikacije
- Brzo-sušeći materijal
- Hipoalergeni i nježan prema koži
- Pranje max na 40 °C
- Za dugotrajnu mekoću, nježnost i upijanje nije preporučeno koristiti omekšivač
Ljetna udobnost na maksimumu
Uživajte u ljetu punim plućima s plaža ručnikom, koji vam pruža ne samo udobnost nego i stil. Zahvaljujući svom brzo-sušećem i mekanom materijalu, idealan je izbor za opuštanje uz vodu, na pikniku ili tijekom putovanja. Lagana i kompaktna, stane u svaku torbu i spremna je pratiti vas bilo gdje. Njene žive boje i moderan dizajn donijet će radost svakom danu provedenom vani. Bilo da ste na plaži, uz bazen ili u parku, ovaj ručnik će brzo postati vaš omiljeni ljetni pratitelj.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici za plažu |
|---|---|
| EAN: | 5906679813949 |
| ? Boja: | Šarena |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,4 kg |
| ? Dimenzije: | 100 x 180 cm |
| ? Širina: | 100 cm |
| Visina: | 180 cm |
| Materijal: | Mikrovlakno |
| Uzorak: | Sa slikom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.