Brzosušeći plažni ručnik NAUTICA šareni 100 x 180 cm, 100% mikrovlakana
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% upijajuće mikrovlakana
- Gramatura: 250 gsm
- Težina: 450 g
Dimenzija
- 100 × 180 cm (tolerancija ± 5 %)
Specifikacije i održavanje
- Mekani materijal s visokim upijanjem, koji također brzo suši
- Detaljan print školjki i morskih zvijezda djeluje vrlo realistično
- Elegantni i bezvremenski motiv
- Dovoljno prostora za udobno ležanje na plaži i ležaljci (100 × 180 cm)
- Otporan na pijesak
- Idealno za putovanja
- Preporučena temperatura pranja do 40 °C
- Nemojte izbjeljivati, ne čistite kemijski
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici za plažu |
|---|---|
| EAN: | 5906679835569 |
| ? Boja: | Šarena |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,45 kg |
| ? Dimenzije: | 100 x 180 cm |
| Materijal: | 100% mikrovlakana |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.