Brzosušeći plažni ručnik GOAL šareni 70 x 140 cm, 100% mikrovlakana
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% apsorbirajuće mikrovlakana
- Gramatura: 250 gsm
Dimenzija
- 70 × 140 cm (tolerancija ± 3 %)
Specifikacije i održavanje
- Mekana tkanina visoke upojnosti koja se brzo suši
- Detaljan otisak nogometnih lopti djeluje vrlo vjerno
- Elegantni i bezvremenski motiv
- Mnogo prostora za udobno ležanje na plaži ili ležaljci
- Otporan na pijesak
- Idealan za putovanja
- Preporučena temperatura pranja do 40 °C
- Ne izbjeljivati, ne čistiti kemijski
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici za plažu |
|---|---|
| EAN: | 5906679835651 |
| ? Boja: | Siva, Zelena, Plava |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,45 kg |
| ? Dimenzije: | 70 x 140 cm |
| Materijal: | 100% mikrovlakana |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.