Brzo sušeći XL plažni ručnik ZEBRINA šareni 100 x 180 cm, 100% mikrovlakana
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% upijajuće mikrovlakno
- Gramatura: 250 g/m²
- Težina: 450 g
Dimenzija
- 100 × 180 cm (tolerancija ± 3 %)
Specifikacije i održavanje
- Mekani materijal visoke upijajuće sposobnosti koji brzo suši
- Upečatljiv print s motivom zebre djeluje vrlo vjerodostojno
- Elegantni i bezvremenski motiv
- Dovoljno prostora za udobno ležanje na plaži i ležaljci (100 × 180 cm)
- Otporan na pijesak
- Idealan za putovanja
- Preporučena temperatura pranja do 40 °C
- Ne izbjeljivati, ne čistiti kemijskim sredstvima
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici za plažu |
|---|---|
| EAN: | 5906679842307 |
| ? Boja: | Šarena |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,45 kg |
| ? Dimenzije: | 100 x 180 cm |
| ? Tip: | Ručnici za kupanje |
| Izvjedba: | Višebojni |
| Brzosušeći: | Brzosušeći |
| Materijal: | 100% mikrovlakana |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.