Dječiji ručnik KIDS ružičasti 30x50 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 400 g/m2
Boja
- Roza
Dimenzije
- 30 x 50 cm
Specifikacije
- S elegantnim obrubom
- S petljom
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje maks. na 60 °C
- Sušenje u sušilici na srednjoj temperaturi
- Ne prati s odjevnim predmetima koji imaju zatvarače i metalne kukice
- Za dugotrajnu mekoću, nježnost i upojnost, nije preporučeno koristiti omekšivač
Često pitate 🙋
Kako se brinuti za dječji ručnik da ostane mekan i upijajući?
Ručnik operite prije prve upotrebe na 60 °C bez omekšivača. Omekšivač začepljuje vlakna i smanjuje upijanje. Pranje bez njega zadržava mekoću. Ručnik ostaje nježan i ugodan na dodir, idealan za dječju kožu.
Savjet: Prije prve upotrebe namočite ručnik u toplu vodu za aktivaciju upijanja.
Što učiniti da ručnik ne izgubi boju i oblik?
Prati odvojeno na maksimalno 60 °C i sušiti na zraku. Visoke temperature i miješanje s drugim rubljem uzrokuju deformaciju i blijeđenje. Ručnik će zadržati svoju boju i oblik i nakon mnogo pranja.
Savjet: Ne koristite izbjeljivače niti agresivne kemikalije.
Može li ručnik iritirati dječju kožu?
Ručnik ima certifikat OEKO-TEX, što znači da je siguran. Ovaj certifikat jamči da ručnik ne sadrži štetne tvari. Možete biti mirni, ručnik je nježan i prema najosjetljivijoj koži.
Savjet: Uvijek koristite nježna sredstva bez izbjeljivača i nepotrebne kemije.
Kako spriječiti gubitak upijanja ručnika?
Omekšivač i ostaci deterdženta mogu smanjiti upijanje. Te tvari začepljuju vlakna. Ručnik tada slabije upija. Ručnik će zadržati izvrsno upijanje i nakon česte upotrebe.
Savjet: Dodajte pri pranju ocat (1 dl) za uklanjanje ostataka sredstava.
Zašto je važno prati ručnik odvojeno?
Pranje s odjećom s metalnim dijelovima može oštetiti vlakna. Metalni zatvarači i kukice mogu ručnik zakačiti i oštetiti. Ručnik će ostati bez rupa i gubitka vlakana.
Savjet: Prije pranja uvijek provjerite je li ručnik zapleten s drugim rubljem.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici mali |
|---|---|
| EAN: | 8594157755736 |
| ? Boja: | Ružičasta |
| ? Gramaža: | 400 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| Težina: | 0,07 kg |
| ? Dimenzije: | 30 x 50 cm |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Uzorak: | Sa slikom, Dječji |
| Zakačka: | Da |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.