Ručnik Classic 50 x 100 cm purpurni, 100% pamuk
Povezani proizvodi
-15 % kod: PROLJECE
2,40 €
–33 %
Ručnik Classic mali purpurni 30x50 cm, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
1,60 €
-15 % kod: PROLJECE
4,90 €
–24 %
Ručnik Classic 50 x 100 cm ljubičasti, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
3,70 €
-15 % kod: PROLJECE
8,60 €
–13 %
Ručnik Classic 70 x 140 cm ljubičasta, 100% pamuk
Na zalihama
(4 kom)
7,40 €
-15 % kod: PROLJECE
4,90 €
–24 %
Ručnik Classic 50 x 100 cm tamnoplavi, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
3,70 €
-15 % kod: PROLJECE
4,90 €
–24 %
Ručnik Classic 50 x 100 cm azurno, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
3,70 €
-15 % kod: PROLJECE
4,90 €
–24 %
Ručnik Classic 50 x 100 cm narančasti, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
3,70 €
-15 % kod: PROLJECE
4,90 €
–24 %
Ručnik Classic 50 x 100 cm svijetlo zeleni, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
3,70 €
-15 % kod: PROLJECE
4,90 €
–24 %
Ručnik Classic 50 x 100 cm žuti, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
3,70 €
-15 % kod: PROLJECE
4,90 €
–24 %
Ručnik Classic 50 x 100 cm crveni, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
3,70 €
-15 % kod: PROLJECE
4,90 €
–24 %
Ručnik Classic 50 x 100 cm tamnozelena, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
3,70 €
-15 % kod: PROLJECE
11,10 €
–7 %
Ručnik Comfort 70 x 140 cm purpurna, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
10,30 €
-15 % kod: PROLJECE
4,90 €
–24 %
Ručnik Classic 50 x 100 cm smeđi, 100% pamuk
Na zalihama
(>10 kom)
3,70 €
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 400 g/m2
Boja
- Purpurno
Dimenzija
- 50 x 100 cm
Specifikacije
- S elegantnom bordurom
- S uhom za vješanje
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje maks. na 60 °C
- Sušenje u sušilici na srednjoj temperaturi
- Ne prati s odjevnim predmetima koji imaju patentne zatvarače i metalne kukice
- Za dugotrajnu mekoću, nježnost i upijajuću moć nije preporučeno koristiti omekšivač
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici Classic |
|---|---|
| EAN: | 8594157754272 |
| Cijena: | Jeftino do 7 € |
| ? Boja: | Purpurna |
| ? Gramaža: | 400 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| Težina: | 0,2 kg |
| ? Dimenzije: | 50 x 100 cm |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Uzorak: | Bez uzorka |
| Zakačka: | Da |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Dodaj komentar